Z jak małym dzieckiem można pojechać w podróż?

Doświadczam świata. Zapachy, smaki, momenty, ulotne chwile. Na tej stronie dzielę się tym, co mnie urzekło, zatrzymało lub uskrzydliło. 

  • Gdy szyjemy wyjazdy dla Twojej rodziny lub grupki znajomych, skupiamy się na tym, co jest ważne dla Ciebie. Chcesz o tym pogadać? Zapraszam tutaj.
  • Gdy organizujemy wyjazdy integracyjne dla zdalnych zespołów, wyjazdy firmowe Incentive Travel, nagrody dla najlepszych sprzedawców, sposoby na zwiększenie sprzedaży lub podziękowania dla najlepszych klientów – skupiamy się na wyjątkowych przeżyciach, których nie doświadcza „zwykły turysta”, aby każdy poczuł się jak VIP. Chcesz o tym porozmawiać? Zapraszam tutaj.

Pierwszy raz pojechaliśmy na urlop, z naszym dzieckiem, gdy miał 2 miesiące. Wtedy pojechaliśmy na Słowację, ściągałam mleko i zostawiałam wynajętej opiekunce, a wraz z mężem urywałam się na kilka godzin na snowboard. 2 miesiące po porodzie i tak nie miałam siły i kondycji na więcej niż kilka godzin dziennie, a mogłam się oderwać od bycia matką full time, zadbać o ruch oraz spędzić czas tylko z mężem. Słowacka niania rozśmieszała Piotrka, bardzo zadowolony był z tego czasu.

Gdy nasz syn miał 4 miesiące poleciał z nami na Filipiny, a właściwie z kilkunastoma osobami, bo prowadziłam grupę twardzieli, którzy zapisali się na ten wyjazd, wiedząc, że jedziemy z niemowlakiem 🙂 Do dziś się bardzo przyjaźnimy z uczestnikami 🙂

Jak się przygotować?
1. Przede wszystkim porozmawiać z osobami, które tego doświadczyły, są w podobnym wieku, z podobnym podejściem do życia. Podpowiedzi babci „oj dziecko, gdzie Ty będziesz ciągnęła tego małego” raczej się nie przydadzą 🙂
2. Zastanowić się na jaki typ wyjazdu jesteście gotowi, czy dziecko jest ruchliwe, czy lubi dużą ilość ludzi, czy lubi długo jeździć samochodem. Dla jednego dziecka zwiedzanie świata codziennie w innymi miejscu będzie świetną zabawą, dla innego raczej bawienie się w piasku.
3. Pamiętaj, aby zaplanować przerwy, nawet jeśli lubisz intensywne życie i wszystko planować na styk. Siku, kupa, itd… to nie poczeka 🙂

Jeżeli zastanawiasz się, czy można wyjechać z dzieckiem, zapraszam na rozmowę 🙂 Opowiemy o naszych doświadczeniach i doświadczeniach naszych klientów i zorganizujemy Ci taki wyjazd, żeby był dla Ciebie komfortowy.

Zadzwoń do nas 22 614 00 00 lub napisz na victoria@victoriatravel.pl, pogadamy, poznamy się i przygotujemy Ci wyjazd, jak dla przyjaciół 🙂

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *