Podróż poślubna – koniecznie!

Jeżeli miałabym coś doradzić, to przede wszystkim radzę, żebyście koniecznie wyjechali w podróż poślubną. Nie ważne, czy macie dużo pieniędzy, czy mało. Dla każdego znajdzie się jakaś oferta. W ciągu 7 lat wysłalam nowożeńców na podróże poślubne w budżecie zarówno 1500 PLN od osoby, jak też 20.000 PLN od osoby. W dzisiejszych czasach każdy może sobie pozwolić na podróż poślubną. Jeżeli macie mało pieniędzy, to nie róbcie hucznego wesela, ale wyjedźcie w podróż. To będzie najważniejsza podróż Waszego życia! Będziecie ją wspominali zarówno w dobrych, jak też w trochę gorszych momentach życia.

Ja zawsze marzyłam o wspaniałej podróży poślubnej. Wymarzyłam sobie domek na palach na morzu. I zrealizowałam to. Mimo, że moja podróż byłą na maksa wypasiona, nie znaczy to, że miałam kupę kasy. Poprostu chciałam spełnić swoje marzenie. Poprosiłam gości zaproszonych na ślub, aby zamiast kwiatka, przynieśli mi kwiatki kopertowe. Każdy przychodzący na ślub chce kupić jakiś prezent. Zamiast wiązanki, która zwykle kosztuje minimum 50 PLN, mogą włożyć 50 PLN do koperty. Dla gościa to żadna różnica, co więcej, będzie mu miło, że jego drobny gest zostanie przeznaczony na wymarzony prezent dla Ciebie. Jeżeli masz ochotę, to możesz przeczytać relację z mojej podróży poślubnej.

Pamiętaj! Podróż poślubna jest najważniejszą podróża dla każdego małżeństwa! Zapraszam na naszą stronę www.poslubna.pl, gdzie spełnimy Twoje marzenia.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *