O mnie

Jestem zafascynowana podróżami od najmłodszych lat. W 2002r. założyłam biuro podróży Victoria Travel i zajmuję się wyszukiwaniem oraz organizacją atrakcyjnych wyjazdów turystycznych, nurkowych, windsurfingowych, pływania z delfinami itp. Każdy pracownik mojego biura ma swojego bzika i wnosi coś nowego do firmy.

Dla osób, które chcą mnie poznać bardziej prywatnie powiem parę słów o sobie. Urodziłam się w 1975 roku w Warszawie, ukończyłam studia w Polsce oraz MBA w Londynie. W 2007 roku stałam się szcześliwą żoną Adama Iwanowskiego, możecie przeczytać moją relację z naszej bajowej podróży poślubnej. Ponad rok po ślubie na świecie pojawił się nasz synek Piotruś. Od tego czasu zaczełam jeszcze baczniej przyglądać się ofertom wyjazdowym pod kątem podróży z dziećmi.

Podczas mojej pracy zawodowej udzielam każdemu wielu porad, jak bezpiecznie podróżować, jak wybrać wakacje i jak się przygotować do podróży. Postanowiłam zebrać te wszystkie porady w jedną całość i będą się sukcesywnie pojawiać na tym blogu. Jeżeli masz jakiekolwiek pytania, proszę o kontakt

Zapraszam i pozdrawiam,
Victoria Iwanowska

Strony internetowe mojej firmy:
www.VictoriaTravel.pl – Biuro podróży Victoria Travel
www.TanieNurkowanie.pl – Oferty nurkowania na całym świecie
www.PlywanieZdelfinami.pl – Wyjazdy na spotkania z delfinami
www.Zdziemi.pl – Wyjazdy z dziećmi
www.Londyn.org – Praca i nauka w Londynie i Wielkiej Brytanii
www.ciechocinek-pokoje.pl – Pensjonat Willa Victoria w Ciechocinku