Blog Victorii Iwanowskiej

Nasze wyjazdy z małym dzieckiem za granicę

Napisane przez Victoria, dn. 31 grudnia 2010

z-dzieckiem5Z przyjemnością udzielam porad osobom wyjeżdżającym z dziećmi na podstawie moich prywatnych i zawodowych doświadczeń. Prowadząc od 9 lat biuro podróży, setki razy odpowiadałam na pytania zatroskanych rodziców, w jaki sposób przygotować się i o czym nie zapomnieć, aby urlop z pociechą był bezpieczny i udany.

Gdy sama zostałam mamą, przeszłam przez tą samą ścieżkę martwienia, czy aby na pewno nie zaniedbałam żadnego szczegółu przed wyjazdem. Piotruś, nasz syn, był z nami na kilku bliższych i dalszych wyprawach (nie licząc wyjazdu jeszcze w brzuszku na Malediwy): na Słowacji, Cyprze i 17-dniowej wyprawie nurkowej na Filipiny, a także w Egipcie.

Wszystkie wyjazdy były udane, bez nieprzyjemnych niespodzianek. Mam nadzieję, że nasze doświadczenia pomogą także i Wam bezpiecznie i udanie zaplanować swoją podróż z maleństwem. Jeżeli jest jakieś zagadnienie, którego nie poruszyliśmy, a jesteście nim zainteresowani, proszę o kontakt, a postaramy się uzupełnić listę, tak aby informacja była jak najpełniejsza.

Przeczytaj także nasze relacje z wyjazdu z małym dzieckiem:

wyjazd z małym dzieckiem na Filipiny

Nie możemy wyświetlić tej galerii.

Tagi strony: ,

Przeczytaj także inne powiązane posty:


2 komentarze do “Nasze wyjazdy z małym dzieckiem za granicę”

 1. Beata pisze:

  Witam! pewnie juz Pani pisała o tym 100 razy albo i więcej:) mamy zamiar wyjechac na początku października z synkiem – tam gdzie jeszcze będzie ciepło(Europa) synek 29 pażdziernika kończy 2 latka. może napisze Pani jakie regiony brac pod uwagę ? co do samolotu mozna- czy można picie?…
  pozdrawiam!!!
  ps. a moze jakies konkretne hotele moze Pani zaproponować jako znawca i sprzedawca wycieczek.

 2. Victoria pisze:

  Witam,
  Dziekuje za zapytanie, wyslalam Pani odpowiedz na maila 🙂
  Pozdrawiam,
  Victoria Iwanowska

Napisz swój komentarz