Jak zacząć nurkować

Z kim i jak zacząć przygodę z nurkowaniem?
czyli
co i gdzie wybrać?

CMAS, PADI, SSI, czy jakaś inna organizacja?

Bez wątpienia jest to często dyskutowany temat, wywołujący sporo kontrowersji. Najczęściej pada pytanie: „która federacja jest najlepsza?”. Przedstawiciele różnych organizacji nurkowych najczęściej twierdzą, że właśnie ta, w której odbyli swoje szkolenia. Pytanie brzmi: „najlepsza w czym?”. Wszystko zależy przecież od oczekiwań uczestnika szkolenia. Musimy zastanowić się nad kryteriami, jakie chcemy wziąć pod uwagę i nad gradacją ich priorytetów. Sztuka nurkowania jest jedna, programy szkolenia w gruncie rzeczy bardzo podobne, a woda zawsze mokra, więc o co chodzi???

Bardzo istotnym kryterium będzie sam „NAUCZYCIEL”.

To przecież od niego zależy poziom szkolenia i wymagania stawiane kursantom. Od jego profesjonalnego podejścia zależeć będą bezpieczeństwo, atmosfera oraz dobra zabawa podczas szkolenia. Efekt szkolenia nie wynika bezpośrednio z konkretnego systemu szkolenia, ale z profesjonalizmu przekazującego wiedzę instruktora oraz bystrości i zaangażowania kursanta.

Zastanówmy się również nad pozostałymi kryteriami, jak np.:

* cena i czas trwania szkolenia
* miejsce szkolenia
* dogodny termin
* zakres uprawnień po ukończeniu kursu
* ilość osób w grupie
* łatwość w uzyskaniu materiałów szkoleniowych
* sprzęt używany podczas szkolenia
* czas oczekiwania na certyfikat i jego respektowanie na świecie

Rosnąca popularność i dostępność nurkowania powoduje, że coraz więcej ludzi pragnących poznać uroki podwodnego królestwa odwiedza odległe i egzotyczne miejsca. Spora ich część zaczyna swoją przygodę z nurkowaniem właśnie tam. Posiadamy szeroką ofertę kursów nurkowania w ciepłych morzach, w wielu egzotycznych miejscach.

U nas istnieje możliwość porównania większości kursów, imprez nurkowych i wyjazdów zagranicznych, które pojawiają się na rynku warszawskim. Proponujemy tanie wyjazdy w popularne miejsca nurkowe oraz wyjazdy dla koneserów, zachowując niską cenę. Nasza oferta powstała, aby zapewnić każdemu możliwość nurkowania, dostosowanego do indywidualnych potrzeb.

Oferujemy kursy w tych samych cenach, w jakich oferują je szkoły nurkowania, dając możliwość porównania różnych kursów, ich cen oraz wybrania szkolenia specjalnie dla siebie.

Nie trzeba chodzić po różnych bazach, wystarczy przyjść do nas. Oferujemy profesjonalną obsługę i indywidualne podejście do klienta. Opowiemy o różnych klubach, szczerze przedstawimy ich wady i zalety oraz pomożemy wybrać optymalny wariant szkolenia bądź wyjazdu.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *