Czy najlepiej podróżować samolotem czy na dojazd własny?

Doświadczam świata. Zapachy, smaki, momenty, ulotne chwile. Na tej stronie dzielę się tym, co mnie urzekło, zatrzymało lub uskrzydliło. 

  • Gdy szyjemy wyjazdy dla Twojej rodziny lub grupki znajomych, skupiamy się na tym, co jest ważne dla Ciebie. Chcesz o tym pogadać? Zapraszam tutaj.
  • Gdy organizujemy wyjazdy integracyjne dla zdalnych zespołów, wyjazdy firmowe Incentive Travel, nagrody dla najlepszych sprzedawców, sposoby na zwiększenie sprzedaży lub podziękowania dla najlepszych klientów – skupiamy się na wyjątkowych przeżyciach, których nie doświadcza „zwykły turysta”, aby każdy poczuł się jak VIP. Chcesz o tym porozmawiać? Zapraszam tutaj.

Czy najlepiej podróżować samolotem czy na dojazd własny?

Oczywiście odpowiedź brzmi – to zależy 🙂 To zależy, czy lubisz jeździć samochodem, czy chcesz się dostać jak najszybciej do danego miejsca. 

Nie ukrywam, że preferuję szybkie przeloty samolotem i wypożyczenie na miejscu samochodu. Zwykle załatwiam tak (i dla siebie i dla klientów :)), że samochód już na mnie czeka po przylocie i mogę się udać od razu na wypoczynek. Własnym samochodem wybieram się tylko do najbliższych krajów, a do dalszych wolę polecieć i tam wynająć samochód na miejscu.


Zadzwoń do nas 22 614 00 00 lub napisz na victoria@victoriatravel.pl, a poznamy się i przygotujemy wyjazd, jak dla przyjaciół 🙂

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *