Co zawiera cena

Ehh ciężki temat, ale podjęłam się 🙂

Standardowo na różnych portalach dostajesz „gołą” cenę. Rezerwujesz sobie wymażony urlop na profesjonalnych serwisach typu wakacje.pl, travelplanet.pl, easygo.pl itd. i dostejesz umowę wyższą o kilkaset złotych. Czy oni Cię oszukali? Nie…  a więc dlaczego masz płacić więcej?

Otóż wielu touroperatorów podaje ceny bez dodatkowych opłat. Cena może nie zawierać takich składników jak:

– opłata lotniskowa

– opłata paliwowa

– opłata kursowa

– ubezpieczenie

i wiele innych.

Dlaczego portale tak prezentują ceny? Otóż pliki do wyświetlania ofert zawierają często gołe ceny, bez podliczenia całości. Portale nie chcą Cię oszukać, ale pobierając importy pokazują ceny podawane przez touroperatorów.

My także padamy ofiarą takich importów. Staramy się w miarę możliwości uzupełniać opisy o to co cena zawiera i czego nie zawiera, ale czasami pełną informację otrzymujemy dopiero dokonując rzeczywistej kalkulacji.

Jak się ustrzec takim niedomówieniom? Poproś o pełną wycenę. W mailach do klientów ZAWSZE zawieramy pełne informacje i wszystkie dopłaty. Nigdy niczego nie ukrywamy.

Powiem szczerze, że osobiście wkurzają mnie ceny bez wszystkich opłat. Np. kontrahent, którego sprzedajemy EccoHolidays.pl podaje na swoich stronach ceny bez opłaty lotniskowej i ubezpieczenia i klient otrzymujący od nas pełną ofertę mówi, że znalazł gdzieś indziej taniej. Potem okazuje się, że to jest ta sama oferta (bo we wszystkich biurach obowiązują te same ceny), a jedynie ich sposób podawania cen ich zmylił, bo nie przeszli do końca wyceny.

Tak więc jeśli chcesz mieć pełne ceny bez ściemy, napisz do nas, wycenimy Ci wycieczkę od dowolnego touroperatora i ze wszystkimi opłatami.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *