Co to jest LAST MINUTE, last call, last second?

Promocje zwane last minute, last call, last second, mega promocja, masakra cenowa określają oferty z ostatniej chwili. Zwykle sprzedawane są w niższych cenach niż np. na miesiąc przed wyjazdem.

Bardzo często są to ostatnie miejsca w samolocie. Mam zwyczaj wysyłania naszym klientom regularnie propozycji last minute. Jeżeli chcesz otrzymywać takie propozycje napisz do mnie. Czasami zdarza się szybka reakcja i kilka osób załapuje się na wyjazd w niskiej cenie. Czasami jednak nie zdążą, bo po chwili nie ma już miejsc.

Czasami zdarza się, że w ostatniej chwili ktoś rezygnuje z wyjazdu i można jego wyjazd kupić w ostatniej chwili. Są to jednak bardzo rzadkie przypadki, gdyż coraz więcej osób wykupuje ubezpieczenie od kosztów rezygnacji, aby w przypadku np. choroby nie stracić wszystkich pieniędzy.

Zdecydowanym minusem ofert last minute jest mały wybór hoteli. Tak naprawdę zostaje jedynie coś, co się nie sprzedało. Nie zawsze są to najgorsze hotele, ale jest dużo mniejszy wybór, niż na początku sezonu.

Jeżeli właśnie szukasz propozycji LAST MINUTE, odezwij się do mnie, podam Ci najniższe ceny.

Dołącz do rozmowy

1 komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *