Blog Victorii Iwanowskiej

Chcesz pływać z delfinami?

Napisane przez Victoria, dn. 20 grudnia 2008

Jeżeli chcesz pływać z delfinami, to poprostu to zrób 🙂 Nie odwlekaj spełnienia swojego marzenia. Nie myśl, zrobisz to że kiedyś. Zrób to teraz, przecież marzenia są od tego, żeby je spełniać.

Pamiętaj! Delfinaria są bardzo oblegane. Jeżeli chcesz mieć pewność, że Twoje marzenie się spełni zarezerwuj wyjazd znacznie wcześniej. Na stronie www.PlywanieZdelfinami.pl mozesz zarezerwować wyjazd oraz pływanie. Jeżeli pozostawisz decyzje o wykupieniu spotkania z definami na miejscu, możesz się srodze zawieść, może nie być już wolnych miejsc lub też będziesz zmuszony sporo przepłacić.

Czym powinieneś się kierować wybierając miejsce, gdzie chcesz się spotkać z delfinami? Przede wszystkim wybierz miejsce, do którego chcesz pojechać. Jest na tyle dużo miejsc, że nie musisz jechać do konkretnego jednego miejsca, lecz możesz wybrać kraj, który chcesz lepiej poznać. Możesz wybrać pomiędzy krajami europejskimi, takimi jak Portugalia, Francja, czy też Włochy, jak też tanimi krajami takimi jak Turcja, jak również bardziej egzotycznymi kierunkami, w tym Meksyk. Delfiny czekają na Ciebie na całym świecie. Do Ciebie należy pierwszy krok, aby zarezewować pływanie z delfinami.


Tagi strony: ,

Przeczytaj także inne powiązane posty:


2 komentarze do “Chcesz pływać z delfinami?”

 1. Maciej pisze:

  Dobry wiecziór panstwo.Chciałem dowiedzieć jaka cena na wyjazd delfinami popływać na morze sródziemny,chciałem zaraz w maju na wyjazd,bo mam maju urodziny i więc chciałem przyjemnoscią na wyjazd. Z POWAZANIEM MACIEJ

 2. Victoria pisze:

  Witam,
  Dziekujemy za zapytanie, odpowiadamy mailem, mozna oczywiscie odwiedzic nas w biurze lub zadzwonic 22 614 00 00.
  Pozdrawiam,
  Victoria Iwanowska

  Victoria Travel
  INFOLINIA (0-22) 614 00 00
  fax (0-22) 811 22 04
  ul. Puławska 105, 02-595 Warszawa
  :: http://www.tanienurkowanie.pl :: http://www.VictoriaTravel.pl :: http://www.PlywanieZdelfinami.pl ::

Napisz swój komentarz